ZAPRASZAMY NA BRACKĄ

Apartamenty Bracka 6 to miejsce, które powstało specjalnie, aby zapewnić Państwu idealny pobyt w Krakowie. Naszym celem jest zagwarantowanie maksymalnej wygody oraz luksusu, a także troska, aby wrażenia po pobycie były wyjątkowe i niezapomniane. Kraków – miasto Królów Polskich – znane na całym świecie z unikatowych zabytków oraz niepowtarzalnej atmosfery. Bracka natomiast to najbardziej kultowa z ulic Krakowa, gdzie doskonale mogą Państwo poczuć ducha miasta oraz jego tętniące życie nocne. Chcieliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie luksus i wygoda przeplata się z wyjątkowym klimatem, jaki poczują Państwo tylko w Krakowie. Lokalizacja naszych Apartamentów tuż przy Rynku Głównym, klimatyczne kafejki, zabytkowe kamienice sprawią, że będą Państwo zachwyceni wizytą na Brackiej 6.

Z doświadczenia wiemy, że o wrażeniach decydują szczegóły i dlatego dbałość o każdy element stała się naszym celem. Wyzwaniem dla nas było połączenie zabytkowej zabudowy z nowoczesnością. Z jednej strony zachowane zostały zabytkowe elementy stolarki oraz odsłonięte fragmenty murów sprzed 500 lat, z drugiej, mieszkania zostały komfortowo wyposażone we wszystkie elementy wysokiej klasy aparthotelu – klimatyzację, wentylację mechaniczną, wyciszenie ścian i okien, ogrzewanie podłogowe, telewizję satelitarną, sieć WiFi dla posiadaczy własnych komputerów oraz w pełni wyposażone kuchnie. Nasz system kart, nie tylko zapewnia pełne bezpieczeństwo, ale również będzie dla Państwa wielką wygodą. Ponadto oferujemy Państwu darmowy i nieograniczony dostęp do Internetu, możliwość korzystania z komputera i drukarki, sejf w pokoju a także stacje dokujące z możliwością słuchania własnej muzyki z iphon’a lub ipod’a.

Nasza Strona internetowa umożliwia rezerwację pokoju w trybie online w ciągu kilku minut. Odbierzemy Państwa z lotniska, dworca lub każdego wskazanego przez Państwa miejsca.