ZAPRASZAMY NA BRACKA 6

Apartamenty Bracka 6 to miejsce, które powstało specjalnie, aby zapewnić Państwu idealny pobyt w Krakowie. Naszym celem jest zagwarantowanie maksymalnej wygody oraz luksusu, a także troska, aby wrażenia po pobycie były wyjątkowe i niezapomniane. Kraków – miasto Królów Polskich – znane na całym świecie z unikatowych zabytków oraz niepowtarzalnej atmosfery. Bracka natomiast to najbardziej kultowa z ulic Krakowa, gdzie wyraźnie można poczuć ducha miasta oraz jego tętniące życie nocne. Chcieliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie luksus i wygoda przeplata się z wyjątkowym klimatem, jaki poczują Państwo tylko w Krakowie. Lokalizacja naszych Apartamentów tuż przy Rynku Głównym, klimatyczne kafejki, zabytkowe kamienice sprawią, że pobyt na Bracka 6 na zawsze pozostanie w Państwa pamięci.

Z doświadczenia wiemy, że o wrażeniach decydują szczegóły i dlatego dbałość o każdy element stała się naszym celem. Wyzwaniem dla nas było połączenie zabytkowej zabudowy z nowoczesnością. Z jednej strony zachowane zostały zabytkowe elementy stolarki oraz odsłonięte fragmenty murów sprzed 500 lat, z drugiej, mieszkania zostały komfortowo wyposażone we wszystkie elementy wysokiej klasy aparthotelu – sieć WiFi, klimatyzację, wentylację mechaniczną, wyciszenie ścian i okien, ogrzewanie podłogowe, telewizję satelitarną i nowoczesny system audio. Wszystkie Studia dysponują w pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi. Dla komfortu Gości w budynku została zainstalowana nowoczesna i szybka winda. System kart, nie tylko zapewnia pełne bezpieczeństwo, ale również jest wielką wygodą. Ponadto oferujemy Państwu darmowy i nieograniczony dostęp do Internetu, możliwość korzystania z komputera i drukarki a także sejf w pokoju.

Nasza Strona internetowa umożliwia szybką, łatwą i bezpieczną rezerwację pokoju w trybie online w ciągu kilku minut.
Uprzejmie informujemy, że akceptujemy płatność również “bonem turystycznym”.
Odbierzemy Państwa z lotniska, dworca lub każdego wskazanego przez Państwa miejsca, zoorganizujemy pobyt w Krakowie i polecimy miejsca warte zobaczenia.

Wirtualny spacer – Recepcja